KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14232020
nr 1423 2020
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, daterad 59. Bildmått: 37x50, yttermått inklusive ram: 52x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:46:07
27/9 23:11:43
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén